Szmaragd nilu

Szukasz kamienia, który łączy w sobie wyjątkową estetykę oraz szereg przydatnych właściwości? Sięgnij po Szmaragd Nilu i nadaj biżuterii, którą tworzysz unikatowy charakter.

Szmaragd Nilu to kamień ozdobny syntetyczny o głębokiej ciemnej zieleni. Jego wyjątkowe piękno tkwi w błyszczących drobinkach, którymi jest wypełniony. Iskierki pięknie odbijają światło, co nadaje stworzonym z niego ozdobom nietuzinkowego wyglądu.

Kamień Szmaragd Nilu dostępny jest w kształcie kulek bądź płaskich kamieni o rozmaitych kształtach.

Właściwości Szmaragdu Nilu

Kamieniowi temu przypisuje się szereg szczególnych właściwości. Jakich? Przede wszystkim jest on kojarzony ze spokojem wewnętrznym. Posiada on też moc wyciszania i ukojenia.

Szmaragd Nilu dzięki swojej zielonej barwie, określany jest również, jako kamień nadziei. Ale to nie wszystkie jego moce.

Szmaragd Nilu uznawany jest też za symbol pozytywnej energii i działania. Uważa się także, że jest to kamień przynoszący szczęście i radość.

Potrzebujesz w życiu harmonii i uporządkowania? Kamień Szmaragd Nilu także posiada takie właściwości.

Masz gorszy dzień lub okres w życiu, nic się nie układa po Twojej myśli i czujesz silny niepokój? Biżuteria z kamieniem Szmaragd Nilu poprawi Twój nastrój i ukoi emocje. Pomoże nabrać pozytywnego nastawienia.

Kamień, o jakim mowa pasuje do wszystkich znaków zodiakalnych. Stworzona z niego biżuteria, może więc posłużyć, jako uniwersalny prezent dla każdego, komu dobrze życzysz, a kogo szczęście wciąż omija.

Dla kogo Szmaragd Nilu będzie najlepszy?

Ten kamień spodoba się z pewnością paniom, które poszukują biżuterii eleganckiej i nietuzinkowej jednocześnie. Jest to również świetna propozycja dla osób, które lubią, gdy ich biżuteria połyskuje, czym zwraca na siebie uwagę.

Biżuteria z kamieniem Szmaragd Nilu sprawdzi się też u każdej osoby, która poszukuje w życiu stabilizacji i równowagi emocjonalnej.

Może też posłużyć, jako wyjątkowo urokliwy talizman na szczęście.

W naszej ofercie znajdziesz Szmaragd Nilu w postaci fasetek składających się z kulek o średnicy 2 mm i 3 mm nawleczonych na żyłkę.

Nasz kamień Szmaragd Nilu charakteryzuje wyjątkowa trwałość oraz wysoka jakość. Są to kamienie starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów. Dzięki temu otrzymasz kamień jubilerski zachwycający głębią barwy, a dzięki temu prezentujący się wyjątkowo atrakcyjnie.

Zapraszamy również po inne kamienie ozdobne i dodatki do wyrobu biżuterii!
Filtry
21PLN 30PLN
Wazon  Alpha Pearl Trzcina/Rattan/Bambo 52//57/14 CMWazon  Alpha Pearl Trzcina/Rattan/Bambo 52//57/14 CM Promocja
20881
Koszty wysyłki

Zamówienia na kwotę powyżej 150 zł wysyłka za pośrednictwem paczkomatu InPost GRATIS! 

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł wysyłka za pośrednictwem kuriera DPD GRATIS!

KURIER DPD

Przesyłka kurierska na terenie Polski wpłata na konto - 14 zł
(czas doręczenia jeden dzień roboczy)


Odbiór osobisty - 0 zł


PACZKOMAT InPost - 14 zł
POCZTA POLSKA


Przesyłka polecona priorytetowa na terenie Polski wpłata na konto – 18 zł

(czas doręczenia do trzech dni roboczych)

Przesyłki zagraniczne - koszt przesyłki obliczany jest według cennika poczty polskiej i jest uzależniony od wagi zamawianych produktów.
Koszt wysyłki podawany jest po złożonym zamówieniu.