Kunzite

Kunzite lub kunzyt to kamień, który uwodzi delikatnym, liliowym odcieniem. Dużą popularnością cieszy się wśród jubilerów oraz joginów. Ci pierwsi tworzą z niego przepiękne naszyjniki, kolczyki i bransoletki. Ci drudzy używają w medytacji, gdyż kunzyt pomaga oczyścić myśli i dostroić się do kontemplacyjnego nastroju. Kunzite oraz wykonana z niego biżuteria może również służyć za talizman chroniący przed złą energią.

Kunzite – pomaga w miłości i leczy złamane serca

Ponoć kunzite był kiedyś stosowany w magii miłości. Zwiększając urok i atrakcyjność pomagał znaleźć ukochaną lub ukochanego. Jednocześnie był bardzo pomocny w przypadku rozczarowań sercowych. Uspokajał zranione serce, wspierał samotnych oraz młode matki. Jako, że jest to kamień radości, kunzite przeciwdziała spadkom nastroju i stanom depresyjnym, pomaga przywrócić równowagę psychiczną.

Kunzite – właściwości lecznicze

Ten piękny i silny kamień stosowany jest również w medycynie niekonwencjonalnej. Wykonane z niego naszyjniki pomagają w dolegliwościach serca, pozytywnie oddziałują na pracę mięśnia sercowego i naczyń krwionośnych. Ponadto kunzite wspomaga leczenie chorób krwi i dobrze sprawdza się przy osłabionej odporności. Pomaga usunąć silne napięcie nerwowe i pozbyć się bezsenności.

Koszty wysyłki

Zamówienia na kwotę powyżej 150 zł wysyłka kurierem 
DPD GRATIS !


POCZTA POLSKA


Przesyłka polecona priorytetowa na terenie Polski wpłata na konto – 14 zł

(czas doręczenia do trzech dni roboczych)

Przesyłki zagraniczne - koszt obliczany jest indywidualnie.


KURIER DPD

Przesyłka kurierska na terenie Polski wpłata na konto - 14 zł
(czas doręczenia jeden dzień roboczy)


Odbiór osobisty - 0 zł

Zamówienia na teren Niemiec na kwotę powyżej 500 zł wysyłka niemiecką pocztą
DHL GRATIS !